Floraservis

FLORALON PLOD

Výrobca: FLORASERVIS, Bratislava, SR
Kategória: Vodorozpustné hnojivá
Balenie: 500g

Floralon Plod je určený na výživu všetkých druhov rastlín v období ich kvitnutia, tvorby a dozrievania plodov. Je vhodné na hnojenie plodovej zeleniny (rajčiaky, paprika, uhorky, melóny, baklažány a pod.), rýchlenej zeleniny, okrasných rastlín (kvety určené na rez, ostatné kvety pestované v pôde a na substrátoch), jahôd, bobuľovín, ovocných stromov a podobne. Odporúča sa aplikovať predovšetkým formou zálievky (zvlášť vhodné je použiť kvapkovú závlahu alebo zálievku podmokom). Kombinované hnojivo je tiež vhodné na foliárnu – listovú výživu.

Balenie 500g je určené na 500L zálievky.
Balenie obsahuje praktickú a pohodlnú odmerku ktorej obsah je určený na 10L vody. 10g hnojiva (jednu odmerku) vysypte do 10L vody a zamiešajte, asi po 1/2 minúte je roztok pripravený na zálievku.

Hnojivo Floralon Plod:
-  je úplne rozpustné vo vode
-  obsahuje všetky rastlinné živiny potrebné k plnohodnotnému rastu, kvitnutiu, tvorbe a dozrievaniu plodov
-  zabezpečuje rovnomerné dozrievanie plodov vďaka vyváženému pomeru živín
-  rastliny sú menej náchylné na choroby z dôvodu komplexného zastúpenia všetkých živín
-  má minimálny vplyv na zasoľovanie pôdy alebo použitého substrátu, neobsahuje balastné látky
-  Vás zaskočí prekvapivými výsledkami
 

Hnojivo FLORALON Plod obsahuje železo a všetky pre plnohodnotný rozvoj rastlín významné mikroelementy, pričom v záujme zabezpečenia vysokej účinnosti železa i na vápenatých pôdach, je železo obsiahnuté v prípravku viazané vo forme vysoko stabilného komplexu - chelátu.

Kombinované hnojivo FLORALON Plod je určené predovšetkým pre drobno pestovateľov - záhradkárov, avšak jeho prednosti zaiste ocenia tiež profesionálni pestovatelia - záhradníci a ovocinári.

FLORALON Plod sa vyrába účinnou homogenizáciou vysoko koncentrovaných kryštalických solí, ktoré obsahujú len rastlinné živiny, bez prímesí nežiadúcich iónov, v presne stanovených vzájomných pomeroch.

Hnojivý koncentrát FLORALON Plod neobsahuje balastné látky a preto jeho používaním sa nezasoľuje pôda a pri dodržaní doporučených aplikačných koncentrácií aplikačných roztokov nezvyšuje sa elektrická vodivosť ( EC ) pôdneho roztoku.

Hnojivo FLORALON Plod je vhodné i pre kvapkové závlahy a aplikáciu tzv. podmokom. Vyrába s z najkvalitnejších surovín, čo je zárukou, že aplikačné roztoky neobsahujú tuhú fázu, ktorá by mohla spôsobovať zapchávanie aplikačných kapilár, tzv. kvapkačov, ako i zanášanie mechanických filtrov.

Obsah živín:
Celkový dusík (N) 14,5%, dusičnanového dusíka H-NO3 (ako N) 9,9%, amoniakálneho dusíka N-NH4 (ako N) 3,6%
Fosfor (P) ako P2O5 4,8% rozpustného vo vode
Draslík (K) ako K2O 28,9% rozpustného vo vode v chlór neobsahujúcej forme
Horčík (Mg) ko MgO 3,9% rozpustného vo vode
Síra (S) 3,1% rozpustná vo vode
Stopové prvky v chelátovej forme: železo (Fe) 800mg/kg, mangán (Mn) 450mg/kg, zinok (Zn) 285mg/kg, bór (B) 285 mg/kg, meď (Cu) 110 mg/kg, molybdén (Mo) 45mg/kg
Obsah rizikových látok neprekračuje zákonom stanovené limity platné v Slovenskej republike v zmysle vyhlášky.

Vyrobené na Slovensku.

Servis

Predajcovia

Počasie

Počasie

Cyklostar

NEZABUDNITE V MÁJI časť 1

NEZABUDNITE V MÁJI časť 2

Ako proti vírusom

TO NAJLEPŠIE PRE PODU

Ľahké pestovanie

BioProtect

BioProtect

Ochrana trávnika

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

Ponúkame Vám

ISO14001

BISNODE