Floraservis

BROS odpudzovač krtov

Výrobca: BROS Sp.j., Polsko
Kategória: Proti krtom
Balenie: 450ml

Prirodzená, bezpečná a účinná ochrana proti nepríjemným kopčekom, prípravok odpudzuje zvieratá svojim zápachom a účinne pôsobí okamžite po použití.

BROS Odpudzovač krtkov, psov a mačiek, ideálna ochrana záhrad a detských ihrísk.

Zabraňuje vzniku krtincov nebezpečných pre komunikáciu na cestách, v parkoch, chodníkoch a chráni detské ihriská pred znečisťovaním výkalmi psov a mačiek.

Zápach účinne odpudzuje zvieratá, nie je však nepríjemný pre ľudí.

Krtkovia:
odkryte časť tunela krtka a do vnútra nasypte niekoľko stolových lyžíc prípravku (5 lyžíc predstavuje cca 20g). Otvor zakryte tak, aby sa zápach mohol bez problému šíriť vo vnútri chodieb. Posypať môžete celý terén počnúc jeho prostriedkom a v ďalšie dni posyp rozširovať (2 lyžice na 1m2).

Psy a mačky:
za účelom zabezpečenia terénu vysypte cca. 2 lyžice prípravku na 1m2 plochy. Na miestach obzvlášť vystavených znečisťovaniu zvieratami môžete vysypať väčšie množstvo prípravku. Za priaznivých poveternostných podmienok (malé množstvo zrážok) je prípravok účinný cca. 2 mesiace.

Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu, informácie o prípravku a návod na použitie.

Servis

Predajcovia

Počasie

Počasie

Cyklostar

NEZABUDNITE V AUGUSTE

TO NAJLEPŠIE PRE PODU

Ľahké pestovanie

BioProtect

BioProtect

Ochrana trávnika

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

Ponúkame Vám

ISO14001

BISNODE