Floraservis

FLORALON PLOD

Výrobca: FLORASERVIS, Bratislava, SR
Kategória: Vodorozpustné hnojivá
Balenie: 500g

Floralon Plod je určený na výživu všetkých druhov rastlín v období ich kvitnutia, tvorby a dozrievania plodov. Je vhodné na hnojenie plodovej zeleniny (rajčiaky, paprika, uhorky, melóny, baklažány a pod.), rýchlenej zeleniny, okrasných rastlín (kvety určené na rez, ostatné kvety pestované v pôde a na substrátoch), jahôd, bobuľovín, ovocných stromov a podobne. Odporúča sa aplikovať predovšetkým formou zálievky (zvlášť vhodné je použiť kvapkovú závlahu alebo zálievku podmokom). Kombinované hnojivo je tiež vhodné na foliárnu – listovú výživu.

Balenie 500g je určené na 500L zálievky.
Balenie obsahuje praktickú a pohodlnú odmerku ktorej obsah je určený na 10L vody. 10g hnojiva (jednu odmerku) vysypte do 10L vody a zamiešajte, asi po 1/2 minúte je roztok pripravený na zálievku.

Hnojivo Floralon Plod:
-  je úplne rozpustné vo vode
-  obsahuje všetky rastlinné živiny potrebné k plnohodnotnému rastu, kvitnutiu, tvorbe a dozrievaniu plodov
-  zabezpečuje rovnomerné dozrievanie plodov vďaka vyváženému pomeru živín
-  rastliny sú menej náchylné na choroby z dôvodu komplexného zastúpenia všetkých živín
-  má minimálny vplyv na zasoľovanie pôdy alebo použitého substrátu, neobsahuje balastné látky
-  Vás zaskočí prekvapivými výsledkami
 

Hnojivo FLORALON Plod obsahuje železo a všetky pre plnohodnotný rozvoj rastlín významné mikroelementy, pričom v záujme zabezpečenia vysokej účinnosti železa i na vápenatých pôdach, je železo obsiahnuté v prípravku viazané vo forme vysoko stabilného komplexu - chelátu.

Kombinované hnojivo FLORALON Plod je určené predovšetkým pre drobno pestovateľov - záhradkárov, avšak jeho prednosti zaiste ocenia tiež profesionálni pestovatelia - záhradníci a ovocinári.

FLORALON Plod sa vyrába účinnou homogenizáciou vysoko koncentrovaných kryštalických solí, ktoré obsahujú len rastlinné živiny, bez prímesí nežiadúcich iónov, v presne stanovených vzájomných pomeroch.

Hnojivý koncentrát FLORALON Plod neobsahuje balastné látky a preto jeho používaním sa nezasoľuje pôda a pri dodržaní doporučených aplikačných koncentrácií aplikačných roztokov nezvyšuje sa elektrická vodivosť ( EC ) pôdneho roztoku.

Hnojivo FLORALON Plod je vhodné i pre kvapkové závlahy a aplikáciu tzv. podmokom. Vyrába s z najkvalitnejších surovín, čo je zárukou, že aplikačné roztoky neobsahujú tuhú fázu, ktorá by mohla spôsobovať zapchávanie aplikačných kapilár, tzv. kvapkačov, ako i zanášanie mechanických filtrov.

Obsah živín:
Celkový dusík (N) 14,5%, dusičnanového dusíka H-NO3 (ako N) 9,9%, amoniakálneho dusíka N-NH4 (ako N) 3,6%
Fosfor (P) ako P2O5 4,8% rozpustného vo vode
Draslík (K) ako K2O 28,9% rozpustného vo vode v chlór neobsahujúcej forme
Horčík (Mg) ko MgO 3,9% rozpustného vo vode
Síra (S) 3,1% rozpustná vo vode
Stopové prvky v chelátovej forme: železo (Fe) 800mg/kg, mangán (Mn) 450mg/kg, zinok (Zn) 285mg/kg, bór (B) 285 mg/kg, meď (Cu) 110 mg/kg, molybdén (Mo) 45mg/kg
Obsah rizikových látok neprekračuje zákonom stanovené limity platné v Slovenskej republike v zmysle vyhlášky.

Vyrobené na Slovensku.

V prípade ak sa pre prípravok vyžaduje Karta bezpečnostných údajov (klasifikácia a označenie prípadných rizík a nebezpečenstva a iné) nájdete ju v zozname po kliknutí na tento odkaz.

Servis

Predajcovia

Počasie

Počasie

Cyklostar

Zdravé a silné sadenice

AKTUALITY NA TENTO MESIAC

AKTUALITY NA TENTO MESIAC

Aktuality po mesiacoch

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

Ako proti vírusom

TO NAJLEPŠIE PRE PODU

BIOPROTECT proti škodcom

BIOPROTECT proti chorobám

Ochrana trávnika

Ponúkame Vám

ISO 14001

Bisnode certifikát

Ochrana osobných údajov

Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie používa na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme Vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návšetvníci prichádzajú.