Floraservis

MULTIBRUSH Speedcontrol

Výrobca: GLORIA Haus und Gartengeräte GmbH
Kategória: BRUSHSYSTEM čističe
Balenie: 1 ks

Účinné čistenie a ošetrovanie povrchov a škár

Produkt MultiBrush speedcontrol disponuje výkonným elektromotorom (230 V, 500 W) a možno ho používať na ošetrovanie kamenných a drevených povrchov, ako aj na čistenie škár a hrán. Tento univerzálny pomocník pozostáva z pohonnej jednotky, na ktorú možno namontovať nylonové kefové valčeky, drôtenú kefu na čistenie škár alebo orezávač hrán. Výmena nástavcov sa vykonáva bez použitia nástrojov, stlačením tlačidla.

Produkt MultiBrush ako kefa na kamenné povrchy a škáry

Nylonový materiál kefového valčeka so šírkou 165 mm na čistenie kamenných povrchov je robustný a zároveň šetrný voči čistenému povrchu, takže nedochádza k poškriabaniu ani poškodeniu rôznych kamenných materiálov. V prípade aplikácií s použitím kefy na čistenie škár odstraňuje produkt MultiBrush buriny a mach, ktoré rastú v škárach terás a chodníkov. Drôtená kefa so šírkou 15 mm umožňuje pracovať dôkladne a precízne.

Účinné a šetrné čistenie a ošetrovanie dreva

Ako príslušenstvo je k dispozícii kefa na čistenie a ošetrovanie drevených povrchov (profily z mäkkého aj tvrdého dreva, drevoplastové materiály WPC). Vďaka optimalizovanému profilu kefy možno dôkladne vyčistiť aj drážky a medzipriestory.

Inštitút pre technológie spracovávania dreva (Institut für Holztechnologie, IHD) v Drážďanoch porovnal čistenie terasových podláh pomocou produktu MultiBrush a pomocou bežne dostupného vysokotlakového čističa a dospel k jednoznačnému výsledku: ošetrovanie dreveného podkladu pomocou elektricky poháňaných kief od spoločnosti GLORIA je vďaka šírke kief a kefového profilu veľmi rovnomerné a účinné. V prípade použitia vysokotlakového čističa je vodný lúč často príliš malý, takže čistenie nie je rovnomerné. Zároveň platí, že čistenie pomocou produktu MultiBrush je značne šetrnejšie voči vysoko citlivému drevenému materiálu, keďže v prípade vysokotlakového čističa sa intenzita čistenia dá regulovať len veľmi ťažko.

Orezávač hrán 2 v 1

Orezávač hrán 2 v 1 Cut&Brush je štvrtý vymeniteľný nástavec pre produkt MultiBrush a prvotriedny pomocník na odstraňovanie prerastajúcej trávy z chodníkov a obrubníkov. Vrúbkovaný kotúč nástavca Cut&Brush z nehrdzavejúcej ocele a so šírkou 1 mm sa zarezáva do pôdy a nylonová kefa so šírkou 50 mm zároveň čistí kamenné obruby od prevísajúcich korienkov trávy.

Flexibilné použitie vďaka regulácii otáčok

Systém plynulej regulácie otáčok v rukoväti prispieva k zvýšeniu flexibility počas používania. Vďaka tomu možno jedným a tým istým zariadením účinne čistiť kamenné povrchy alebo škáry a zároveň šetrným spôsobom aplikovať ošetrujúce oleje na kvalitné drevené podlahy na terasách.

Odkaz na produktové video

Dĺžka: 115 - 135 cm  
Prevádzkový režim: Elektrický
hmotnosť (kg): 3,7 kg
testované TÜV/GS: áno
ďalšie vybavenie:
nylonový kefový valček na čistenie kamenných povrchov
drôtená kefa z oceľových vláken s mosadznou povrchovou úpravou na čistenie škár
jednoduchá výmena modulov bez použitia nástrojov
flexibilná regulácia otáčok
vodiace koliesko a zameriavacia os
asymetrické teleso umožňujúce vykonávanie prác v bezprostrednej blízkosti okrajov
ergonomická vodiaca rukoväť s mäkkou povrchovou úpravou
prestaviteľná ergonomická druhá rukoväť
teleskopická hliníková rúrka
certifikácia TÜV-GS
označenie CE

kód produktu: G000291.0000

 

Príloha karty prípravku:

Servis

Predajcovia

Počasie

Počasie

Cyklostar

NEZABUDNITE V JÚLI

Aktuality po mesiacoch

PONÚKAME VÁM

Ako proti vírusom

TO NAJLEPŠIE PRE PODU

Ľahké pestovanie

BIOPROTECT proti škodcom

BIOPROTECT proti chorobám

Ochrana trávnika

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

Ponúkame Vám

ISO14001

BISNODE