Floraservis

Rozširovacie sady

Rozširovacie sady sú určené pre doplnenie a rozšírenie systému Ľahké pestovanie, napr. rozširenie Štartovacích sád, alebo iných zostáv, ktoré už má pestovateľ vytvorené. Rozširovacie sady sú jednoduchý spôsob ako doplniť Váš systém o ďalšie okamžite funkčné kvetináče pre pestovanie.

ĽAHKÉ PESTOVANIE_rozširovacia sada

ĽAHKÉ PESTOVANIE_rozširovacia sadaROZŠIROVACIA SADA_Systém Ľahké pestovanie je unikátne a spoľahlivo vyriešené pestovanie tým najjednoduchším a najefektívnejším spôsobom, zavlažovací systém bez použitia elektriny, časovačov a čerpadiel, vhodné do interiéru aj exteriéru, rozširovacia sada slúži ako rozšírenie už existujúceho samozavlažovacieho systému (štartovacia sada), originálny názov systému Easy2Grow.

Balenie: 1 sada.

Ďaľšie informácie

ĽAHKÉ PESTOVANIE_rozširovacia sada XL

ĽAHKÉ PESTOVANIE_rozširovacia sada XLROZŠIROVACIA SADA XL_Systém Ľahké pestovanie je unikátne a spoľahlivo vyriešené pestovanie tým najjednoduchším a najefektívnejším spôsobom, zavlažovací systém bez použitia elektriny, časovačov a čerpadiel, vhodné do interiéru aj exteriéru, rozširovacia sada XL slúži ako rozšírenie už existujúceho samozavlažovacieho systému (štartovacia sada XL), originálny názov systému Easy2Grow.

Balenie: 1 sada.

Ďaľšie informácie

Servis

Predajcovia

Počasie

Počasie

Cyklostar

NEZABUDNITE V JÚNI 1

NEZABUDNITE V JÚNI 2

Aktuality po mesiacoch

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

Ako proti vírusom

TO NAJLEPŠIE PRE PODU

BIOPROTECT proti škodcom

BIOPROTECT proti chorobám

Ochrana trávnika

PONÚKAME VÁM

Ponúkame Vám

ISO 14001

BISNODE certifikát